Portale do świata duchów – Do czego służą i jak je zlokalizować

Portale do innych światów

Wszyscy dobrze wiemy o tym, że istnieją takie miejsca, w których siły nadprzyrodzone są odczuwalne w sposób szczególnie intensywny. Nawiedzone zamki, domy, czy lasy są rzeczywistością, której nie jesteśmy w stanie zaprzeczyć. Co sprawia, że duchy pojawiają się tam o wiele częściej, niż gdziekolwiek indziej? W większości przypadków jest to spowodowane niedomkniętymi przejściami, pomiędzy światem żywych, a zmarłych (konkretnie światem duchów). Skąd się biorą takie przejścia, jak je rozpoznać i ewentualnie zamknąć?

Nagły i niewyjaśniony spadek temperatury otoczenia zachodzący w obszarze, w którym miała miejsce aktywność sił nadprzyrodzonych, nawiedzanie lub odwiedzanie istot ze świata zmarłych, jest określany mianem „zimny punkt”. Osoby obdarzone szczególną wrażliwością dość łatwo odczuwają takie miejsca na cmentarzach (szczególnie w pobliżu grobów), kostnicach i tym podobnych lokalizacjach, ściśle związanych ze śmiercią.

W większości nawiedzonych domów jest jeden pokój lub obszar – przeważnie będący miejscem tragicznej śmierci – w którym temperatura otoczenia jest nieco niższa, a aktywność elektromagnetyczna jest o wiele intensywniejsza, niż w pozostałych częściach mieszkania. Takie miejsce jest powszechnie określane jako „serce domu”.

Duchy - Portale do świata duchów
Duchy mogą się przedostawać do płaszczyzny fizycznej

Niektórzy ludzie są mocno przekonani, iż zimne punkty wskazują umiejscowienie portali do zaświatów, lub niewidzialnych drzwi między naszym światem, a wymiarem duchowym, przez które duchy mogą się swobodnie przemieszczać. Są też osoby, które wierzą, że praca z tablicami Ouija (lub podobnymi przedmiotami), bądź przeprowadzanie seansów spirytystycznych w celu komunikacji z duchami mogą tworzyć – lub odblokowywać – tego typu przejścia. Przez nie duch wchodzi i opuszcza nasz plan istnienia. Zazwyczaj, po zakończeniu komunikacji z duchem i jego powrocie do swojego świata, portal zamyka się. Niestety  w nielicznych przypadkach drzwi mogą pozostawać otwarte, a gdy tak się dzieje, wzrost aktywności paranormalnej w ich pobliżu staje się zauważalny. Jedynymi sposobami na zamknięcie portalu jest specjalna modlitwa, lub odpowiednie zaklęcie.

Istnieją różne metody zamykania, a nawet otwierania duchowych portali. Druidzi mają zwyczaj zamykać portale do innych światów, kładąc dłoń na zimnych punktach, a następnie powoli obracając ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, jednocześnie wyobrażając sobie, że portal zostaje w ten sposób zapieczętowany. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, lepiej nie przeprowadzaj tego typu eksperymentów, gdyż bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania, efekty bywają nieprzewidywalne.

Pomimo, iż wrota do zaświatów często działają z obu kierunkach, to miej na uwadze to, że niektóre portale mogą służyć duchom jedynie jako furtka wejściowa do naszego świata, natomiast inne mogą być dla nich tylko wyjściem z płaszczyzny fizycznej. Nawet jeśli wiesz jak to zrobić, nie waż się zamykać wyjść ze świata fizycznego, gdyż może to uniemożliwić różnym bytom opuszczenie tej płaszczyzny, a to może być dla nich przyczyną strasznego cierpienia.  

Niektórzy są w stanie rozpoznać otwarte portale duchowe bez konieczności posługiwania się specjalistycznymi przedmiotami. Innym, wystarczy zwykłe wahadło. Szukając przejść miej oko na ruch wahadła i zatrzymuj się przed każdym kolejnym krokiem. Jeśli wahadło zacznie się samoistnie obracać, zidentyfikowałeś portal. Obrót zgodny z ruchem wskazówek zegara oznacza, że znalazłeś portal, który pozwala duchom wejść na płaszczyznę fizyczną. Obrót przeciwny do ruchu wskazówek zegara wskazuje na wrota, które służą duchom jako punkt wyjścia z płaszczyzny fizycznej.

0 0 vote
Article Rating
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments