Gwiazdor przeżył śmierć kliniczną. Opowiedział o tym, co zobaczył po drugiej stronie

Gary Busey i jego przygoda po tamtej stronie

Aktor Gary Busey zdobył wielką sławę w latach 70. ubiegłego stulecia, takimi filmami jak “Wielka środa”, “Narodziny gwiazdy” czy “Piorun i Lekka Stopa”.

W najnowszym wywiadzie dla “The Guardian” aktor opowiedział o tragicznym wypadku drogowym, który przydarzył mu się w 1988 r. i w którym o mały włos nie stracił życia.

Gary Busey

„Miałem wypadek na moim Harleyu. Jechałem bez kasku, uderzyłem głową o krawężnik i roztrzaskałem czaszkę. Po operacji mózgu umarłem i przeniosłem się na “drugą stronę” – do duchowego królestwa, gdzie doznałem oświecenia”

Znany aktor miał znaleźć się w miejscu, gdzie otaczały go anioły i unosiły się kule światła:

„Poczułem ufność, miłość, opiekę i radość, jakich nie możesz doświadczyć na Ziemi. To uczucie, w którym żyją anioły”

Gary Busey oznajmił, że po drugiej stronie przemówił do niego androgeniczny głos:

„Za każdym razem, gdy się odzywał, czułem się taki kochany, jak małe dziecko w ramionach swojego brata. […] Głos prawdy powiedział mi, że moje dni na Ziemi jeszcze nie dobiegły końca”

Aktor przyznał, że z perspektywy czasu jest wdzięczny za ten przerażający wypadek, gdyż okazał się być ważną częścią jego wędrówki po tym świecie.

Swoją historię po tamtej stronie Gary Busey opowiada następująco:

„Byłem otoczony aniołami. Kule światła unosiły się wokół mnie. Odczuwałem  zaufanie, miłość, ochronę i szczęście, jakie nieznane są ludziom na Ziemi. To uczucia, w których bytują anioły. […] Zbliżyły się do ​​mnie trzy anioły […] Miałem ćwierć cala szerokości i metr długości. To jest ludzka dusza, która przebywa w kręgosłupach naszych ciał. […] Trzy świetliste kule ze mną rozmawiały. Ta po lewej mówiła do mnie androgynicznym głosem i powiedziała, że kierunek, w którym zmierzam, jest dobry, ale z powodu mojej odpowiedzialności wobec ludzkości musiałem szukać pomocnych duchów. Wtedy światło rzekło, że mogę tutaj pozostać już teraz, lub powrócić do swojego ciała i kontynuować swoje przeznaczenie. Za każdym razem, gdy świetlista postać przemawiała, czułem się tak kochany, jak małe dziecko w ramionach swojego brata […] Prawda powiedziała mi, że nie skończyłem swojej egzystencji tutaj na Ziemi. ”

Po drugiej stronie
Po drugiej stronie…

Przed swoim wypadkiem Busey ledwie prowadził konwencjonalne życie. Wydawał się bardziej poświęcony karmieniu się uzależnieniem od narkotyków niż pracą. Po wypadku Busey bardzo się zmienił. Został aktywnym działaczem w wielu ważnych dziedzinach. Przestał zażywać narkotyki. Poznał ówczesnego prezydenta Billa Clintona i pomógł stworzyć ustawę o urazach mózgu, która doprowadziła do wprowadzenia obowiązku kasków dla kierowców i pasażerów motocykli.

Więcej na ten temat przeczytasz w wywiadzie ze słynnym aktorem.

0 0 vote
Article Rating
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments